Jarosław Aleksander Kaczyński

Pierwszym Rodakiem, którego chcemy uhonorować i wynagrodzić jest najwybitniejszy z nas – Pan Jarosław Kaczyński.

Jest On człowiekiem, który całe swe życie, nie dbając o własną wygodę, myślał jedynie o Ojczyźnie, o Polsce. Skrzywdzony boleśnie przez naszych wrogów, będąc w głębokiej traumie, był w stanie w 2015 roku doprowadzić do cudu – nasz Prezydent, nasz Rząd!

Nadszedł czas, żeby Polacy pomyśleli o Nim. Naród polski pragnie uhonorować i wynagrodzić swego Naczelnika i ofiarować Mu pałacyk w Warszawie, tworząc w ten sposób adekwatne do Jego zasług i prestiżu warunki do dalszego życia i pracy w drodze do wolnej Polski.

Pan Jarosław Kaczyński pokazuje, jak dobrej sprawie służyć bezinteresownie, wyprowadza nas ze stanu zwątpienia i budzi twórcze siły narodu. Uczy nas prawdomówności, buduje życie publiczne oparte na prawdzie i odradza w narodzie zaufanie do państwa prawa.

Wyraźnie widzimy, że obrana przez Niego droga nie jest łatwa. Chcemy Mu dziękować, by miał poczucie, że Go wspieramy, że Mu ufamy, niech stoi na straży moralności publicznej w państwie o etyce katolickiej. Pragniemy dodać Mu sił do szlachetnego działania, a w Jego osobie również gronu Jego współpracowników.

Chcemy też, czyniąc kwestę pokazać wszystkim – wewnętrznym i zewnętrznym wrogom, że naród wspiera Pana Jarosława Kaczyńskiego i jest z Nim w moralnej przemianie państwa.

W każdą miesięcznicę smoleńską jest On otoczony przez współpracowników i przyjaciół. Wszyscy wtedy z Nim jesteśmy, choć nie jest to fizycznie możliwe. Ten pałacyk, który pragniemy Mu ofiarować to symbol naszych myśli, pamięci i chęci zapewnienia Mu bezpieczeństwa. To dowód oddanych polskich serc, które są z Nim, bronią Go i wspierają, to wyraz miłości, zaufania oddania i wdzięczności. Chcemy wyrazić, że w tym, co robi jest dla nas bezcenny.

Chcemy, żeby czuł silne wsparcie narodu!

Drogi Polaku!

Prosimy, weź aktywny udział w ogólnopolskiej akcji poparcia Jarosława Kaczyńskiego.  Ufamy, że przy Twoim udziale i z Twoją pomocą uda się zrealizować ten szczytny cel, tak ważny dla nas - Polaków, którzy ex corde – z serca – chcemy podziękować Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu za ofiarną pracę dla naszego narodu.

Każda złotówka wpłacona na ten cel jest wyrazem konsolidacji narodu i dowodem wsparcia swego przywódcy.

Bank PKO BP PLN 47 1020 1332 0000 1502 1064 3205

Niech w 2017 rocznicę narodzin Syna Bożego towarzyszy nam łaska wzmocnienia wiary w Jego aktualną obecność wśród nas.

Niech nie opuszcza nas nadzieja na stworzenie bezpiecznej, bogatej, praworządnej i  sprawiedliwej Ojczyzny, a wszystkie przedsięwzięcia podejmowane w tym celu niech będą pomyślnie realizowane.

Niech wszystkim Polakom kolejny rok  – 2018 – z Lat Trzech Koron Matki Bożej,  obfituje  szczodrymi bożymi darami potrzebnymi do uczciwego, dobrego i szczęśliwego życia.

życzy Fundacja Ex Corde

REGON: 367675446, NIP: 9662113400

Numer KRS: 0000684820

adres strony internetowej, na której sa dostepne informacje z rejestru: https://ems.ms.gov.pl